Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzież gotówki

Policjanci 9 Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Warszawie zatrzymali meżczyznę, podejrzanego o dokonanie kradzieży gotówki w wysokości 1100 USD.

W dniu 22.03.2018r. policjanci 9 kp, pełniąc służbę w rejonie KRP III dostali zgłoszenie o szarpaninie dwóch mężczyzn na terenie dworca autobusowego.

Po przybyciu na miejsce podjęli interwencję wobec ww mężczyzn. W trakcie czynności jeden z mężczyzn oświadczył, że został okradziony przez Janusza W. i innego mężczyznę, który uciekł z miejsca zdarzenia. Będący na miejscu pracownik ochrony dworca oznajmił, iż wizerunek Pana Janusza W. jest mu znany, gdyż często przebywa na terenie dworca i miał kilka zgłoszeń odnoście kradzieży dokonanych przez tego mężczyznę. Policjanci zabezpieczyli materiał filmowy z monitoringu Dworca Zachodniego.

Trakcie kontroli osobistej ww mężczyzny, ujawniono środki pieniężne w kwocie 660 USD, 620 EURO, 40 PLN.

W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że Janusz W. dokonał kradzieży gotówki wspólnie z n/n mężczyzną w kwocie 1100USD na szkodę Serhii B. został zatrzymany i przekazany do dyspozycji Dyżurnemu Komendy Rejonowej Warszawa III.

Powrót na górę strony