Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za kradzież wózków sklepowych

Data publikacji 18.12.2013

Policjanci 6 kp zatrzymali czterech mężczyzn. 18-letni Michał M., 22-letni Piotr N.), 19-letni Daniel M. i 22-letni Patryk M. w środku nocy najpierw ukradli 8 wózków sklepowych, a następnie jeździli nimi po brukowanym chodniku, a na koniec wrzucili je do pobliskiego kanałku. Teraz cała czwórka odpowie za kradzież.

 

Funkcjonariusze z 6 kp OPP około 2.30 w nocy zostali skierowani na interwencję na ulicę Międzynarodową. Na miejscu okazało się, że czterech mężczyzn ukradło 8 wózków sklepowych z pobliskiego marketu. Sprawcy urządzili sobie zabawę i jeździli tymi wózkami po brukowanym chodniku, zakłócając w ten sposób ciszę nocną. Na koniec wszystkie wózki wrzucili do kanałku.

Policjanci zadziałali błyskawicznie i zatrzymali 18-letniego Michała M., 22-letniego Piotra N.), 19-letniego Daniela M. i 22-letniego Patryka M. Cała czwórka była pod wpływem alkoholu. Wózki zostały odzyskane i zabezpieczone dzięki pomocy straży pożarnej.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnych celach. Dziś zajmą się nimi funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Przedstawiciele marketu złożyli już zawiadomienie o kradzieży, wyceniając wartość strat na kwotę 2400 złotych.

Zatrzymani odpowiedzą za popełnione przestępstwo przed sądem.

źródło: KRP VII

mp/jw

Powrót na górę strony