Mirosław Michnowski

Policjanci z Wydziału Operacyjno - Rozpoznawczego północnopraskiej komendy poszukują 62-letniego Mirosława Michnowskiego s. Zdzisława, który był widziany po raz ostatni 22 czerwca 2022 roku. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Dyżurnego komendy Policji przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 723 75 56 bądź do policjanta prowadzącego poszukiwania tel. 47 723 84 10.

Zaginiony to Mirosław Michnowski s. Zdzisława, lat. 62.

Mężczyzna w dniu 22 czerwca 2022 roku opuścił mieszkanie byłej konkubiny przy ulicy Stalowej i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał z nią kontaktu.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemnosiwe, zarost kilkudniowy, nos krzywy, uszy odstające, oczy koloru niebieskiego; mężczyzna zaniedbany higienicznie. Posiada liczne tatuaże subkultury więziennej w postaci zwierząt i kobiet chaotycznie rozmieszczone, tatuaż w postaci napisu na plecach "kocham baśkę”, „miś jogi” oraz szramę na brzuchu o długości około 50 cm.

Ubrany był w czarną koszulę z napisami barwy biało-czerwonej, jasnoszare spodnie dresowe, czarne buty typu adidasy. Posiadał przy sobie klucze do drzwi w ilości dwóch sztuk oraz legitymację osoby niepełnosprawnej.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Dyżurnego komendy Policji przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 723 75 56 bądź do policjanta prowadzącego poszukiwania tel. 47 723 84 10 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: krp6.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Sprawa prowadzona jest pod numerem l.dz. WOR-I-2318/22.

kom. Paulina Onyszko

Powrót na górę strony