Zaginął Ryszard CIOSTEK

Data publikacji 11.10.2021

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem CIOSTEK lat 62, który w dniu 1r czerwca 2021 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu.

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionego Ryszarda CIOSTEK. Mężczyzna wyszedł w dniu 14 czerwca br. z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis:

- wiek z wyglądu 60 lat

- wzrost około 164 cm,

- waga około 65 kg.,

- szczupła budowa ciała,

- włosy w kolorze czarnym siwiejące z widoczną łysiną,

- oczy piwne,

- uszy przylegające,

- nos duży lekko skrzywiony w lewą stronę.

Znaki szczególne:

- amputowane palce i cześć śródstopia w obu stopach,

- porusza się o kuli,

- liczne tatuaże na całym ciele,

- używa okularów korekcyjnych.

W dniu zaginięcia ubrany był w:

- spodnie moro typu bojówki,

- koszulkę w kolorze ciemnym,

- czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Ryszarda CIOSTEK proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl

podkom. Karol Cebula

  • Zaginął Ryszard CIOSTEK
    Zaginął Ryszard CIOSTEK
Powrót na górę strony