Zaginiona Ewa Beata Lesińska

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują 60-letniej Ewy Beaty Lesińskiej, która była widziana po raz ostatni pod koniec sierpnia br. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Dyżurnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numer tel. 47 723-81-71 lub do policjanta prowadzącego sprawę tel. 47 723-87-50.

Zaginiona to Ewa Beata Lesińska lat. 60. Kobieta widziana była ostatni raz w dniu 28 sierpnia br. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z córką.

Kobieta ma zaburzenia urojeniowe. Nie posiada telefonu komórkowego. Do tej pory kontaktowała się z córką dzwoniąc z telefonów przypadkowych osób.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost ok. 164 cm; szczupła budowa ciała; oczy jasne; włosy siwe, falowane, długość do ramion; uzębienie zniszczone. Kobieta ubrana byłą w bluzę dresową, spodnie jeansowe, obuwie sportowe. Mogła posiadać przy sobie dwie torby z dokumentacją.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej 60-latki i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek tel. 47 723-87-50, Oficera Dyżurnego tel. 47 723-81-71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

Powrót na górę strony