Poszukujemy Serhija Biliakova

Data publikacji 02.08.2021

Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionego 54-letniego Serhija Biliakova, obywatela Ukrainy. Mężczyzna 15 lipca ok. 6.30 wyszedł z domu przy ulicy Zwoleńskiej i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich czy znajomych. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informację na temat miejsca pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami tel. 47 72 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

Funkcjonariusze z komisariatu w Wawrze prowadzą poszukiwania 54-letniego Serhija Biliakova.

Mężczyzna ma około 168 cm, tęga budowa ciała, krzywy nos, uzębienie pełne, uszy przylegające, włosy rzadkie, szpakowaty. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemny z białymi dodatkami t-shirt, niebieskie jeansy, ciemne sportowe buty z białą podeszwą, miał czarną saszetkę przewieszoną przez ramię, może posiadać przy sobie paszport i telefon komórkowy.

Mężczyzna  wyszedł z domu przy ulicy Zwoleńskiej 15 lipca 2021r. ok. 6.30 do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciach.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawra tel. 47 74 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak

Powrót na górę strony