Zaginiona Małgorzata Jankowska

Data publikacji 30.12.2020

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka poszukują 62-letniej Małgorzaty Jankowskiej, która była widziana po raz ostatni na początku czerwca br. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Dyżurnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723-52-20.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Małgorzaty Jankowskiej, która była widziana po raz ostatni na początku czerwca br. w swoim mieszkaniu przy ul. Skierdowskiej. Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną i znajomymi.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej 62-latki i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Białołęka tel. 47 723-52 20, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Białołęka 47 723 51 30 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres: kp-bialoleka.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Irmina Sulich

  • na zdjęciu widać zaginioną kobietę
    zaginiona kobieta
Powrót na górę strony