Poszukiwany Rafał Warowny

Data publikacji 07.12.2021

Policjanci z bielańskiej komendy szukają 35-letniego Rafała Warownego s. Waldemara, który ukrywa się przed organami ścigania m. in. za przestępstwo uszkodzenia mienia. Mężczyzna od października poszukiwany jest listem gończym. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukają 35-letniego Rafała Warownego s. Waldemara. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. 35-latek od października ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego, gdzie ma odbyć karę 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa uszkodzenia mienia i gróźb karalnych.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony