Przedmioty odzyskane

Rowery

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek w dniu 21.12.2022 r. w Warszawie przy ulicy Nowoursynowskiej 161E zabezpieczyli rowery pochodzące najprawdopodobniej z kradzieży na terenie Warszawy. Prosimy właścicieli lub wszystkie osoby, które posiadają informacje, do kogo mogą one należeć o kontakt w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 lub pod nr tel. 47 723-81-71, 47 723 81 52, lub e-mail: kp-targówek.wk@ksp.policja.gov.pl.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawi rower w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami. Na ramie widnieje biały napis: "Kross". Zdjęcie roweru jest wykonane na tle ściany.
  odzyskany rower
 • Zdjęcie przedstawi rower w kolorze czerwonym. Na ramie widnieje biały napis: "TEAMAAIDER". Zdjęcie roweru jest wykonane na tle ściany.
  odzyskany rower
 • Zdjęcie przedstawi rower w kolorze czarnym z żółtymi wstawkami. Zdjęcie roweru jest wykonane na tle ściany. Rower oparty jest o nóżkę.
  odzyskany rower
 • Zdjęcie przedstawia rower w kolorze czarnym z zielonymi wstawkami. Na ramie widnieje zielony napis: "GIANT". Zdjęcie roweru jest wykonane na tle ściany. Rower oparty jest na nóżce.
  odzyskany rower
Powrót na górę strony