Identyfikacja zwłok

Zwłoki n/n mężczyzny

W Wydziale Operacyjno - Rozpoznawczym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzone są czynności identyfikacyjne zwłok n/n mężczyzny ujawnionych w dniu 21 grudnia 2020 roku w szałasie zbudowanym z płyt wiórowych przy ul. Wybrzeże Puckie w Warszawie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komendzie przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 72 375 56, 47 72 384 10.

Zwłoki n/n mężczyzny ujawniono w dniu 21 grudnia 2020 roku w szałasie zbudowanym z płyt wiórowych przy ul. Wybrzeże Puckie w Warszawie (w odległości 100 metrów od Mostu Grota, 30 metrów od ul. Wybrzeże Puckie).

Zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu, zeszkieletowane.

Po przeprowadzeniu badań antropologicznych czaszki metodą rekonstrukcji plastycznej twarzy wykonano rekonstrukcję wyglądu twarzy n/n mężczyzny. Ustalono, że mężczyzna był w wieku około 60-70 lat, wzrostu około 178 cm.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny prosimy kierować do Dyżurnego komendy przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 72 375 56 lub policjantów prowadzących czynności w tej sprawie, tel. 47 72 384 10, e-mail: krp6.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Sprawa prowadzona jest pod numerem WOR-I-2756/20.

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia szary szkic z wizerunkiem mężczyzny patrzącego na wprost. Mężczyzna ten ma białą brodę i wąsy.
    NN zwłoki mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia szary szkic z wizerunkiem mężczyzny patrzącego na wprost. Mężczyzna ten ma białą brodę i wąsy oraz dłuższe włosy.
    NN zwłoki mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia szary szkic z wizerunkiem mężczyzny patrzącego na wprost. Mężczyzna ten ma ciemną brodę i wąsy oraz dłuższe ciemne włosy.
    NN zwłoki mężczyzny
Powrót na górę strony