Identyfikacja zwłok

NN zwłoki mężczyzny

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w dniu 1 stycznia 2021 roku około godz. 7.00 na przystanku autobusowym „Rzeszotarska 02” przy Al. Solidarności w Warszawie. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komendzie przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 72 375 55, 47 72 384 10.

Sprawa prowadzona jest za nr WOR-I-16/22.

Rysopis n/n mężczyzny: wiek około 35-40 lat, wzrost 172 cm, normalna budowa ciała, włosy koloru ciemnego, oczy koloru niebieskiego, nos duży szeroki, uszy przylegające, uzębienie niepełne, zarost w postaci brody i wąsów - dwudniowy; nad prawą brwią widoczna blizna o długości 4 cm.

Mężczyzna miał zawieszony na szyi czarny rzemyk z krzyżykiem z napisem” Spasi Sochrani” (cyrylica). Posiadał przy sobie zapalniczkę z wizerunkiem liści konopi indyjskich.

Ubiór mężczyzny: ubrany był w bezrękawnik dwustronny - odblaskowy, kurtkę koloru szarego z kapturem, sweter koloru szarego, koszulkę z długim rękawem w pasy, spodnie dresowe koloru granatowego, spodnie koloru granatowego, majtki męskie typu bokserki, skarpety koloru granatowego, półbuty męskie koloru czarnego.

Obok denata ujawniono rower typu górskiego m-ki Romet o ramie koloru bordowego, amortyzatorach koloru żółtego z napisem "Detto"; przez ramę przewieszona była linka zabezpieczająca koloru niebieskiego oraz skóropodobny pasek koloru czerwonego z dwoma metalowymi karabińczykami.

Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia nagie zwłoki mężczyzny (od połowy brzucha) leżące na stalowym stole. Mężczyzna jest skierowany prawym profilem do aparatu. Jest w wieku ok 35-40 lat.
  nn zwłoki mężczyzny
 • Zdjęcie przedstawia nagie zwłoki mężczyzny (od połowy brzucha) leżące na stalowym stole. Mężczyzna jest skierowany lewym profilem do aparatu. Jest w wieku około 35-40 lat.
  nn zwłoki mężczyzny
 • Zdjęcie przedstawia seledynową odblaskową kamizelkę leżącą na stalowym stole. Ma ona poprzeczne szare pasy.
  kamizelka znaleziona przy mężczyźnie
 • zdjęcie przedstawia podparty na nóżce rower typu górskiego w kolorze bordowym, który stoi na dworze na tle żółtego i czarnego kontenera na śmieci.
  ujawniony przy mężczyźnie rower
Powrót na górę strony