Koleżanki i koledzy!

 

„Pomoc koleżeńska jest nie tylko pożyteczna i piękna, ale we współczesnym życiu wręcz konieczna”

 

Na pewno każdy z nas (choćby najbardziej zaradny), znalazł się w sytuacji, kiedy musiał skorzystać z czyjejś pomocy(np. finansowej).

         Mieć, na kogo liczyć to wielkie szczęście, zwłaszcza, kiedy los bywa złośliwy lub kiedy napotkamy „ niespodzianki”, jakie niesie życie. Dobrze jest w takich sytuacjach móc, na kogoś liczyć. Z myślą o takiej nagłej koleżeńskiej pomocy została utworzona Koleżeńska Kasa Oszczędnościowo Pożyczkowa. To dzięki KKOP jesteśmy jednocześnie pomagającym i korzystającym z pomocy.

KKOP –  to kasa, do której wpłacamy ustaloną kwotę pieniężną a po pewnym czasie możemy uzyskać od tej kasy nieoprocentowany kredyt. Taki rodzaj pożyczki to świetny sposób na to, aby uzyskać szybką pomoc finansową i nie płacić zbędnych odsetek.

 

         Działalność Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo – Pożyczkowej przy Komendzie Stołecznej Policji regulowana jest Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 grudnia 1992 r. w sprawie pracowniczych kas zapomogowo pożyczkowych oraz spółdzielczych kas oszczędnościowo – kredytowych w zakładach pracy ( Dz. U. z dnia 28 grudnia 1992 r.) oraz Statutem Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo Pożyczkowej przy Komendzie Stołecznej Policji.

         Obecnie do KKOP należy ponad 3 tysiące pracowników policji. Kapitał kasy wynosi prawie 35 000 000.00, zł. W każdym miesiącu Zarząd KKOP przyznaje ok. 120 pożyczek na kwotę ok. 1 800 000.00, zł. Okres oczekiwania od chwili złożenia wniosku do uzyskania pożyczki to około miesiąca.

 

W A Ż N E !

         Kasa zapomogowo-pożyczkowa to najszybsza i najskuteczniejsza forma samopomocy koleżeńskiej w miejscu pracy. Każdy pożyczkobiorca korzysta z pieniędzy stanowiących własność jego kolegów-członków tej samej kasy. Pożyczki są nieoprocentowane i spłacane w miesięcznych ratach.

Członkostwo w kasie jest dobrowolne.

Już dziś wypełnij deklarację i bądź członkiem naszej kasy!

 

Zarząd Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo Pożyczkowej (KKOP) zaprasza pracowników Komendy Stołecznej Policji do przystąpienia do naszej KASY !!!!

 

Oferujemy

Kredyt → nieoprocentowany, bez zbędnych formalności, dokumentów, zaświadczeń

Kredyt → nawet do 36 miesięcznych rat, których spłatę możesz wstrzymać, a w razie potrzeby zaciągnąć kredyt uzupełniający

Oszczędzanie → co miesiąc odprowadzane jest 5% Twojego wynagrodzenia brutto, składki systematycznie powiększają wysokość Twojego wkładu, który przy wypisaniu się z KKOP odzyskujesz w całości (np. przy 2.000 zł wynagrodzenia brutto po 10 latach możesz mieć odłożone nawet 12.000 zł !!!)

Profesjonalną pomoc w obliczeniu wysokości kredytu, symulację spłaty rat, konsultacje dotyczące toku postępowania – a to wszystko w koleżeńskiej atmosferze.

 

Informacje i zapisy:
Przewodniczący asp. sztab. Krzysztof Chwała
Komenda Stołeczna Policji, pokój nr 122,
tel. 47 72 329-28, 47 723-29-30

 

Wszelkich wpłat wkładów oraz wcześniejszych spłat pożyczek można dokonywać na rachuek bankowy:


SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 72 1090 1870 0000 0001 2064 2083

 

Powrót na górę strony