Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką i siostrą

Data publikacji 17.08.2012

Policjanci z Kobyłki zatrzymali 20-letniego Adriana D., który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i siostrą. Przemoc domowa trwała od początku 2012 roku. Osoba znajoma, której nie były obojętne losy matki i siostry poinformowała o całej sytuacji policję. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 20-latka, który usłyszał już zarzut dotyczący znęcania się fizycznego i psychicznego nad rodziną. Wobec Adriana D. został zast

Młody mężczyzna wszczynał w domu kłótnie i awantury, w trakcie których ubliżał wulgarnymi słowami, groził pozbawieniem życia, szarpał, popychał, kopal, wyganiał z domu. W ten sposób zachowywał się w stosunku do swoich najbliższych: matki i siostry. Na szczęście osoby trzecie nie pozostały obojętne na krzywdę, którą wyrządzał Adrian D. Poinformowały o całej trudnej sytuacji policję. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 20-latka.


Mężczyźnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad osobami najbliższymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec Adriana D. zastosowano dozór policyjny. Ostateczną decyzję o wymiarze kary podejmie sąd.


KSP/wz

 

Powrót na górę strony